RSS
czwartek, 08 października 2009
elo

czesc po przerwie

zapodaje link do bloga mojego meza

moze jemu uda sie rozkrecic nieco lepiej niz mi.

(no dobra, pewnie nie, ale trzeba dac mu szanse, nie?)

22:53, samotna_wieza
Link Komentarze (1) »
piątek, 24 kwietnia 2009
Z innego punktu widzenia

Z innego punktu widzenia, mianowicie strażackiego. Kiedy zdarzało mi się być za granicą, to co mnie najbardziej zawsze zaskakiwało jest to jak bardzo zmienia się nasz pogląd na otaczającą rzeczywistość, w zależności od tego w jakiej cześci świata żyjemy i kim jesteśmy. Poznając inne miejsca, profesje, kultury do naszego umysłu wdziera się coś, czego wcześniej tam nie było. Jak to by było być np. ogrodnikiem, albo strażakiem?

Dlatego też uważam blogi za taki cudowny wynalazek. Pomagają wejść w głowę innych i spojrzeć w nieco inny sposób na świat. Nie uważam, że obdzierają z prywatności... blogów Polsce już jest chyba kilka milionów, więc łatwo się wmieszać w tłum. Dają za to niepowtarzalną okazję innym na poszerzenie swoich horyzontów myślowych. Ot, taki przykład tu: http://strazacki.blog.pl

12:52, samotna_wieza
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 listopada 2008
Awaria
Chyba się wściekne.. znowu bez samochodu.. po raz trzeci w tym miesiącu poszła mi linka od sprzęgła.. mechanik bezsilnie rozkłada ręce i kaze mi znaleźć oryginalną... mi .. babie!!! ale co mam zrobić.. masakra..jestem w kropce...dojezdźanie do pracy autobusem to katorga.. a co mam zrobić z autem.. jak zepsuty to nie sprzedam .. jak dobry to szkoda.. nowego sobie w międzyczasie nie kupie.. tak dobrze się sprawował przez ostatnie miesiące..
..zimno jak nie wiem ja zaiwaniam na przystanek.. żeby to pogięło ta całą cywilizacje....  abuuuu... chyba się porycze z wściekłosci..

wie ktos dlaczego każda nowa linka się zrywa..? sprzęgło za drugim zerwaniem wymieniłam więc jest ok..że też nie urodziłam się mechanikiem samochodowym.. POMOCY!!! Bezbronna kobieta pyta...
12:19, samotna_wieza
Link Dodaj komentarz »